M. 2 WiFi A. E klavišą, kad mini pci-e mPCIe belaidžio tinklo kortelė ilgiklis adapter Kortelių Mini pcie pci-e wifi, Bluetooth Stove

a100

Nauja prekė

€28.63 €24.34

  • Pakuotės Dydis: 20cm x 30cm x 5cm (7.87in x 11.81in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)

M. 2 WiFi A. E klavišą, kad mini pci-e mPCIe belaidžio tinklo kortelė ilgiklis adapter Kortelių Mini pcie pci-e wifi, Bluetooth Stove

Produkto pavadinimas: M. 2 grafikos plokštė ilgintuvas

Produkto modelis: R56SF

Jungtis 1: mPCIe

Jungtis 2: 2 M. WiFi A. klavišą E

Laido ilgis: 5 ~ 100 cm, ilgis gali būti pritaikyti, kviečiame susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo.

Ilgis vielos instrukcijos:

Mūsų vielos ilgis reiškia, kad vaizdo vielos dalis, neklasifikuojama PCB ir jungtis.

Šie modeliai R56SF - 5 cm, skaitykite žemiau aspektą.

Produkto privalumai:

1. Vielos privalumai: naudojant vokietijos patentų importuotų laidų, naudojant Lotes jungtys, kurios importuojamos iš Taivano, aukšto dažnio paramos PCIe 3.0 8G/bps stabili perdavimo.

2.Kabelio ilgis: nuo 5 cm iki 100 cm, gali būti pritaikyti, mūsų vielos, maža varža, kabelis žemiau 60cm gali būti stabili-PCIe3.0 full speed skaitymo ir rašymo.

3.Blokatorius, signalo, be skylės dizainas, nėra problemų dėl signalų slopinimo, kišimasis į parazitinės talpos ir parazitinis induktyvumas, ten bus ne daugiau BVM micro trumpojo jungimo, kabelio patvarumą.

4.PCB naudoti aukšto dažnio mažo pasipriešinimo medžiagų su aukštos kokybės, PCB, naudojant aukštos TG valdyba, vario storis sustorėti 1oz, aukso piršto danga pakankamai aukso, Gerai laidūs veiklos rezultatų, gali sumažinti oksiduojasi didesnė varža, kurią sukėlė avariją mėlynas ekranas.

Techninių problemų santrauka

1. Koks yra skirtumas tarp įvairių bendros pcie pratęsimo laido?

2.Kaip dėl kokybės vielos?

Storis vielos yra 1.4 mm, kietumas yra sunkiau, gali sulinkti gali nusimesti, neturi įtakos vartojimui .Mūsų kabelis ekranuotas, Naudoja pažangias EPI ekranas laidūs polimerai, naujo tipo medžiagos, naudojamos EPI ekranas, plokščias kabelis dizainas.Ši technologija leidžia kiekvienas kabelis yra visiškai uždengti elektromagnetinis ekranavimas iš laidžių polimerų, mažai trukdžių ir veiklos pablogėjimo, ir sumažinti svorį, išsiplėtimo.

Pirkimo Skelbimas:

1. Turite nustatyti kryptį, kai jūs prijunkite šį kabelį. Nereikia atvirkštinio įterpti ir lenkimo, išvengti užsidegimo įranga.

2. Visų rūšių Plokštės ir įrangos būklės, pvz., signalo gebėjimą vairuoti yra kitokia, rezultatų mūsų bandymo, nėra garantijos, kad tai yra tas pats, kaip ir jūsų bandymų rezultatus. Jums reikia žinoti, kaip ilgai, kaip naudojate ilgintuvą, signalo turėsite nuostolių. Pirkėjas, kuris reikalauja, puikiai, nereikia pirkti.

3. Vaizdo plokštė arba motininė plokštė yra elektroninė įranga, kuri padidins laikui bėgant ir oksidacijos senėjimo. Ji taps nestabili, jei prijungti ilginantį. Nepalaiko senos įrangos. Prietaisas, kuris yra daugiau nei ketveri metai, prašome, nereikia pirkti.

4. Naudoti tik Inžinerijos specialistai gaminių bandymai, Jei kitais tikslais, ar neturite "PASIDARYK pats" gebėjimas, nereikia pirkti.

5. P nuomos patvirtinti savo įrangą ir plokštės sistemos suderinamumo, Mūsų kabelis palaiko tik M. 2 Wi-fi " sąsaja (A. E. Klavišą), prašome patvirtinkite, ar jūsų pagrindinė plokštė turi 2 M. WiFi sąsaja, jei negalite patvirtinti, nereikia pirkti.

6. Nešiojamas kompiuteris HP ir "Lenovo" šie du ženklai BIOS suderinama problemų, jis gali sukelti jūsų tinklo kortelė negali būti naudojama. Prašome patvirtinkite savo nešiojamojo kompiuterio ir tinklo kortelės suderinamumą, jeigu negali patvirtinti, nereikia pirkti.

  • Kabelio ilgis: 5cm, 10cm, 15cm, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 50cm, 60cm, 80cm, 100cm
  • Pakuotė: No
  • Tipas: PCI-E Riser
  • Modelio Numeris: M. 2 ilgiklis
  • spalva: R56SF
  • Prekės Pavadinimas: CY
  • Produktų Statusas: Sandėlyje

Žymos: Kompiuteriniai Kabeliai & Jungtys, Pigūs Kompiuteriniai Kabeliai & Jungtys, M. 2 WiFi A. E klavišą, kad mini pci-e mPCIe belaidžio tinklo kortelė ilgiklis adapter Kortelių Mini pcie pci-e wifi, Bluetooth Stove.

Priedai